Apie mus

IŠSKIRTINUMAS. KOMANDA. ISTORIJA. 

Koks mūsų išskirtinumas?

  • Turėdami 20 metų patirtį ir kompetenciją, pateikiame klientui apibendrintą situacijos vertinimą iš įvairių požiūrio taškų – agentūros, kliento verslo aplinkos ir regioninio verslo situacijos.  
  • Vertiname ir tobuliname prekės ženklą – korporatyvinį ir vizualinį identitetą.
  • Sutelkiame pajėgas kokybei. Ji kalba apie mūsų darbus.
  • Esame regiono ekspertai (Baltijos šalys, Ukraina, Baltarusija).

KOMANDA

Please install the Flash Plugin

Marius Vaupšas
Vadovaujantis partneris, vyresnysis konsultantas. Marius 1991 m. įkūrė Lukrecija BBDO. Jis turi 20 metų patirties reklamos, komunikacijos ir viešųjų ryšių srityse, yra vienas iš nedaugelio tokio lygmens specialistų Lietuvoje. Pagrindinės kompetencijos sritys – krizės komunikacija, viešieji ryšiai, įmonių susijungimas, prekės ženklo atnaujinimas (rebrandingas), komunikacijos sistemų strategijos, jų kūrimas ir įgyvendinimas.  Marius yra šios srities novatorius. Jis pirmasis nacionaliniu ir tarptautiniu lygmeniu pradėjo dirbti su tarptautinėmis kompanijomis ir organizacijomis, politikais, viešuoju sektoriumi. Marius yra sukaupęs daug patirties dirbdamas rinkimų kampanijų metu, su telekomunikacijų, mažmeninės prekybos įmonėmis, miestų savivaldybėmis, tarptautinėmis organizcijomis ir plataus vartojimo prekių gamintojais.

 

Please install the Flash Plugin

Gintas Lapėnas
Partneris ir vyresnysis kūrybos direktorius. Yra įgijęs grafikos dizaino menų magistro laipsnį. Agentūroje Gintas pradėjo dirbti 1996 m. Turi tarptautinės darbo patirties, yra tarptautinių reklamos festivalių (Maskvos reklamos festivalis, „Golden Drum“, „Golden Hammer“) laureatas. Gintas yra visų pagrindinių sektorių – komercinio, viešojo ir politinio – komunikacijos ekspertas. Jis buvo kelių regioninių reklamos festivalių (2001, 2002 ir 2003) vertinimo komisijos narys.

Vaidas Bučys
Ryšių su visuomene projektų direktorius. Agentūroje Lukrecija BBDO pradėjo dirbti 2006 m. Vaidas turi Vilniaus Universiteto leidybos studijų programos informacijos ir komunikacijos magistro laipsnį. Prieš prisijungdamas prie Lukrecija BBDO komandos, Vaidas dirbo naujienų redaktoriumi vienoje didžiausių komercinių radijo stočių Lietuvoje. Vaidas yra žiniasklaidos ekspertas, jo kompetencija taip pat apima krizės komunikaciją nekilnojamojo turto ir finansų sektoriuose. Vaidas turi patirties dirbti su Lietuvos ir Lietuvos miestų įvaizdžiu tarptautinėse parodose (MIPIM, EXPO). Šiuo metu jis įgyvendina tarptautinių organizacijų projektus.  

Lukrecija Vaupšaitė
Laisvai samdoma kūrybos ekspertė. Agentūroje pradėjo dirbti 2008 m. Lukrecija yra baigusi medijų menų studijas Londono universiteto Royal Holloway koledže. Įgyvendino keletą projektų su žinomomis pasaulyje prodiuserių kompanijomis. Lukrecijos kompetencijos sritys – elektroninės komunikacijos sprendimai ir video projektai . 

Marija Vaupšaitė
Konsultantė. Ji baigė ekonomikos studijas Londono universiteto Royal Holloway koledže, neseniai įgijo Europos politinės ekonomikos magistrės laipsnį Londono ekonomikos mokykloje (London School of Economics). Agentūroje pradėjo dirbti 2010 m. Marija konsultavo klientus įgyvendinant Lietuvos pašto ir Finastos prekės ženklo atnaujinimo projektus.
 

ISTORIJA

Bendrovė pavadinimu „Lukrecija“ įkurta 1991 m. liepos mėnesį. Iš pradžių tai buvo dizaino studija. 1995 m. „Lukrecija“ tapo BBDO tinklo nare. Nuo 1998 m. agentūra teikia visas reklamos paslaugas bei konsultuoja klientus viešųjų ryšių klausimais.